Spawacze poszukiwani do projektów w całych Niemczech!

Posted 11 miesięcy ago
Zastosuj teraz

Opis stanowiska pracy

W ramach pracy tymczasowej poszukujemy spawaczy (m/k/d).

Zatrudnienie może nastąpić natychmiast i na czas nieokreślony!

Twoje zadania zawodowe:

- Samodzielna produkcja i montaż komponentów i podzespołów zgodnie z dokumentacją produkcyjną (rysunki, listy części i plany pracy)
- Znajomość prostowania płomieniowego, klejenia MAG, obsługi i znajomości technologii ręcznego cięcia płomieniowego.
- Praca zgodnie z rysunkiem
- Spoiny pachwinowe i graniowe spawane metodami E-Hand (111) lub WIF 141 i/lub MAG (135)
- Montaż ciężkich elementów stalowych i części maszyn
- Obróbka i usuwanie szwów spawalniczych na elementach stalowych i maszynach
- Obsługa maszyn, np. w zakresie wiercenia, składania i cięcia płomieniowego

Twój profil:

- Ukończone szkolenie zawodowe w zawodzie ślusarza lub porównywalnym
- Mile widziane doświadczenie zawodowe
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej A2

Nasza oferta:

- umowa na czas nieokreślony
- Możliwość zatrudnienia u naszego klienta
- terminowa wypłata wynagrodzeń
- Premia świąteczna i wakacyjna
- bezpłatne badanie lekarskie
- Wynagrodzenie: od 16,50 euro/brutto/godz.
- Dodatek transportowy: 10,00 euro netto za dzień roboczy
- wysokiej jakości odzież robocza

Twój kontakt z nami:

Osoba kontaktowa: Marcel Lilienthal
Telefon: 03831.3069942
Radio: 0176.51340633 mile widziany również WhatsApp