Monter/mechanik budowlany (gn)

Posted 2 tygodnie ago
Zastosuj teraz

Opis stanowiska pracy

Nie masz problemu z dotykaniem gorącego żelazka?

W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce!

Poszukiwany monter/mechanik maszyn i urządzeń!

ŻĄDANIA

Ręczna i maszynowa obróbka elementów stalowych

Produkcja komponentów, spawanie MAG, szlifowanie, montaż

Bezpieczna i samodzielna praca zgodnie z rysunkami

ZALETY

Otwarte środowisko pracy - charakteryzujące się dynamiką i zaufaniem

Kreatywność i osobista odpowiedzialność są wspierane

Praca w uznanej, międzynarodowej firmie

Bezpieczna praca ze stałą umową

WYMAGANIA WSTĘPNE

Szkolenie lub doświadczenie w zawodzie

Znajomość spawania metodą MAG

Czytanie i rozumienie rysunków technicznych

Niezawodny i niezależny sposób pracy

Czego możesz od nas oczekiwać

Uczciwe i terminowe wynagrodzenie zgodnie z układem zbiorowym pracy + premie. Chcielibyśmy omówić to z Tobą osobiście. Znajdziemy rozwiązanie dla obu stron, aby było sprawiedliwe i odpowiednie dla wszystkich!

Dodatki na zakwaterowanie w przypadku zadań montażowych w całych Niemczech

Płatność wydatków

Kultura DUZ i dobra atmosfera pracy, w której informacje zwrotne są traktowane poważnie i wspólnie omawiane.