Picker keresett!

Feladta 11 hónap ezelőtt
Jelentkezzen most

Job Description

Ideiglenes foglalkoztatás keretében keresünk komissiózókat (m/f/d) a grünheidei telephelyre.

Feladatai többek között a következőkre terjednek ki:

- az italtartályok nyelvválasztása

a konténerek szállítása targoncával ("kétraklapos hangya")

- a diszpozíció támogatásával térkorrekciók elvégzése, valamint rakodási tevékenységek és szükség esetén a rakomány rögzítése.

Előfeltételek:

- Raktári területen szerzett tapasztalat (komissiózó)

- Ideális esetben érvényes padlófuvarozói engedély birtoklása és

hajlandóság a váltott műszakban történő munkavégzésre.

Amit kínálunk Önnek:

- határozatlan idejű munkaszerződés

- Az ügyfélnél történő átvétel lehetősége

- Kollektív bér: 13,00 eurótól

- Viteldíj

- Karácsonyi és ünnepi bónusz

- Mindig személyes kapcsolattartó

Az Ön kapcsolata velünk:

Opus Revisions und Montage GmbH

Frankendamm 67A

18439 Stralsund

Tel.: 03831.3069942

Rádió: 0176.51340633 is szívesen WhatsApp

E-mail: bewerbung@opus-revision.de

Kapcsolattartó személy: Marcel Lilienthal