Stolarz (m/f/d) poszukiwany!

Posted 1 rok ago
Zastosuj teraz

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kilku stolarzy (m/f/d) dla naszego klienta działającego na terenie całej Europy!

Profil wymagań:

- Ukończone szkolenie zawodowe w zawodzie stolarza, lub pokrewnym. W przypadku braku takiego wykształcenia należy dysponować kilkuletnim doświadczeniem w zakresie budowy wnętrz/budowy stoisk wystawienniczych (CV).
- Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu wystarczającym do komunikacji ustnej na pokładzie wśród kolegów i przełożonych (poziom B1)
- Ważne prawo jazdy i zdolność do samodzielnego podróżowania do odpowiednich miejsc pracy
- Gotowość do pracy przy montażu w innych krajach europejskich i w Niemczech (obecnie Holandia: Schiedam; Zwijndrecht; Vlissingen; Makkum; Aalsmeer)
Niemcy: Bremen; Wewelsfleth; Bremerhaven Włochy: Viareggio
- Czytanie i praca z/do rysunków 2D na laptopie
- Gracze zespołowi
- Pracownicy z dbałością o szczegóły i dokładność
- Niezawodność/Punktualność

Ważne, by wiedzieć:

- Godziny pracy: 50-60 godzin tygodniowo - 10 godzin pracy dziennie

Wynagrodzenie:

- Wynagrodzenie godzinowe: od 16,50 euro brutto/godz.
Wynagrodzenie: 53,00 euro netto za dzień pracy, z czego zakwaterowanie musi być opłacone

Twój kontakt z nami:

Opus Revisions und Montage GmbH
Frankendamm 67A
18439 Stralsund
Tel.: 03831.3069942
Telefon: 0176.51340633

E-mail: bewerbung@opus-revision.de
Osoba kontaktowa: Marcel Lilienthal